Haber

Kaftancıoğlu’ndan Soylu’ya: “Bu Ülkede İmkan Olsa Apo’yu Çıkaracak Tek Kişi Sizsiniz.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan üzerinden kendisini hedef gösteren İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, “Haram yemekle meşhur ve FETÖ’nün taktiklerini en iyi bilen kişi utanmadan konuşmuş. Hadi oradan! 10 yıl önce, 10 ay önce söylediğimizi ben ve CHP olarak söylüyoruz! “Sizsiniz. , siz ve sizin gibi terörden beslenenler. Şefiniz hakkında ne söylediğinizi dünya biliyor. Bukalemun bile olamazsın, o farklı.”

İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, bugün katıldığı bir televizyon kanalının yayınında gündeme ilişkin konuştu. Soylu, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan üzerinden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef aldı.

“YOLUMUZ BİR MAVİ GÖZLE ÖĞRENİLDİ”

İçişleri Bakanı’na sosyal medya hesabından yanıt veren Kaftancıoğlu, Soylu’nun geçmişte yaptığı bir konuşmanın videosunu da paylaşarak şunları söyledi:

“Haram yemesiyle meşhur, FETÖ’nün taktiklerini en iyi bilen kişi (acaba neden?) utanmadan konuşmuş. Çıkalım oradan! 10 yıl önce, 10 ay önce söylediğimizi CHP ve ben söylüyoruz! Bu ülkede fırsat bulursan görevden alırlar Apo’yu “Terörden beslenen tek kişi sizsiniz çünkü siz ve sizin gibiler. CHP’nin ve cumhurbaşkanı adayımızın savunduğu tek şey hukukun üstünlüğüdür. Liderleri hakkında ne söylediklerini dünya biliyor. Bukalemun bile olamazsın çünkü bir çift mavi göz yolumuzu aydınlatır.”

posof-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu